Společnost POWER electrical services s.r.o. reprezentuje více než 20-ti letou tradici profesionálního prodeje a servisu systémů bezpečného elektrického napájení.
POWER electrical services s.r.o. byla založena v roce 1992 jako výhradní distributor záložních zdrojů napájení (UPS) finské značky FISKARS. V průběhu devadesátých let se společnosti postupně podařilo vybudovat pozici třetího největšího dodavatele produktů bezpečného a záložního napájení s naprosto komplexním portfoliem produktů a služeb. V roce 2005 překročil obrat společnosti hranici 100 mil. Kč. Podařilo se vytvořit velice zkušený, odborný a motivovaný kolektiv více než třiceti specialistů s působností po celé České a Slovenské republice.
Na základě těchto úspěchů byla společnost v roce 2005 oslovena nadnárodním koncernem EATON s nabídkou na odkoupení části společnosti pro založení přímého zastoupení koncernu EATON v České republice a Slovenské republice. Úspěšná jednání byla v roce 2006 zakončena akvizicí divize POWER) protection a založením společnosti EATON Elektrotechnika s.r.o.. Projekt vstupu koncernu EATON do České republiky byl dále významně posílen akvizicí výrobce jistících prvků Moller.
Procesem akvizice však spolupráce mezi společností POWER electrical services a EATON corporation neskončila, ale naopak se začala úspěšně rozvíjet v nové – partnerské rovině. POWER electrical services dnes jako Autorizovaný Servisní a Obchodní Partner koncernu EATON dodává, instaluje a dlouhodobě servisuje široké portfolio elektrických výrobků značky EATON.

POWER group je mateřskou společností: